Apple iPad Pro 13" (M5) Wi-Fi + Cellular (Nano-texture Cam) Tablet (16 GB / 2048 GB / 5G)
126.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| 5G | Dual-Band (5GHz) |
| GPS | Siyah |
| Bluetooth | 6.0 |
| Cihaz Tipi | iPad Pro 13" (M5) |
| Ön Kamera | Akıllı HDR 4 |
| Arka Kamera | 12.0 MP |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| Pil Kapasitesi | 10290 mAh |
| CPU Çekirdeği | 10 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 2048 GB |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (60W) |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşletim Sistemi | iPadOS |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Piksel Yoğunluğu | 265 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Apple GPU (10-Çekirdek) |
| Ekran Yenileme Hızı | 16 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Adaptif True Tone Flash |
| Ekran Çözünürlüğü | 2752 x 2064 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | iPadOS 26 |
| Diğer Depolama Seçenekleri | Apple M5 Çip (10CPU/10GPU Çekirdeği) |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla