Apple MacBook Pro 14.2" M3 (8CPU/10GPU) Laptop (MTL83TU/A)
71.624,05 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Genişlik | Gri |
| Panel Tipi | Liquid Retina XDR |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.2 İnç |
| Ürün Ailesi | Apple MacBook Pro |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | MacBook Pro M3 (14.2 İnç 2024) |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | Apple M3 (10 Çekirdek GPU) |
| İşlemci Modeli | Apple M3 (8CPU/10GPU) |
| İşlemci Serisi | Apple M3 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | macOS Sonoma |
| Diğer Özellikler | 70.0 Wh |
| İşlemci Markası | Apple |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Force Touch Trackpad |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| NPU Diğer Özellikler | 8 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.75 GHz |
| Ekran Diğer Özellikler | DCI-P3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3024 x 1964 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 16 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | HDMI 2.1 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.05 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla