Apple MacBook Pro 14.2" M4 (10CPU/10GPU) Laptop (MW2W3TU/A)
93.997,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Genişlik | Gümüş |
| Panel Tipi | Liquid Retina XDR |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.2 İnç |
| Ürün Ailesi | Apple MacBook Pro |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | MacBook Pro M4 (14 İnç 2025) |
| Bellek Frekansı | 512 GB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | Apple M4 (10 Çekirdek GPU) |
| İşlemci Modeli | Apple M4 (10CPU/10GPU) |
| İşlemci Serisi | Apple M4 |
| İşletim Sistemi | macOS Sequoia |
| Diğer Özellikler | 72.4 Wh |
| İşlemci Markası | Apple |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Force Touch Trackpad |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| NPU Diğer Özellikler | 16 GB |
| Ekran Diğer Özellikler | DCI-P3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3024 x 1964 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 2024 |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 3 nm |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.51 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla