Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop (MDE54TU/A)
91.108,07 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Genişlik | Gümüş |
| Panel Tipi | Liquid Retina XDR |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.2 İnç |
| Bellek Türü | 1 TB |
| Ürün Ailesi | Apple MacBook Pro |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | MacBook Pro M5 (14 İnç 2025) |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | Apple M5 (10 Çekirdek GPU) |
| İşlemci Modeli | Apple M5 (10CPU/10GPU) |
| İşlemci Serisi | Apple M5 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | macOS Sequoia |
| Diğer Özellikler | 72.4 Wh |
| İşlemci Markası | Apple |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Force Touch Trackpad |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| NPU Diğer Özellikler | 16 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 4.42 GHz |
| Ekran Diğer Özellikler | DCI-P3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3024 x 1964 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 3 nm |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | HDMI 2.1 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla