Apple MacBook Pro 16.2" M4 Max (16CPU/40GPU) Laptop (MX313TU/A)
209.145,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Genişlik | Siyah |
| Panel Tipi | Liquid Retina XDR |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 16.2 İnç |
| Ürün Ailesi | Apple MacBook Pro |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | MacBook Pro M4 (16 İnç 2025) |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | Apple M4 Max (40 Çekirdek GPU) |
| İşlemci Modeli | Apple M4 Max (16CPU/40GPU) |
| İşlemci Serisi | Apple M4 Max |
| İşletim Sistemi | macOS Sequoia |
| Diğer Özellikler | 100 Wh |
| İşlemci Markası | Apple |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 1000 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Force Touch Trackpad |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Mevcut Bellek Düzeni | 1 TB |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| NPU Diğer Özellikler | 48 GB |
| Ekran Diğer Özellikler | DCI-P3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3456 x 2234 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 2024 |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 3 nm |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.51 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla