Apple Watch SE 2 2024 40mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat (MXE73TU/A)
9.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Seri | Watch SE 2 (2024) |
| Cihaz Boyu | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| CPU Mimarisi | PowerVR |
| Dil Desteği | Akıllı Bildirimler |
| Ekran Boyutu | 1.57 inç |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Dahili Depolama | 245 mAh |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Batarya Özellikleri | Gürültü Sensörü |
| Toza Dayanıklılık | 5 ATM |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S8 SiP |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu |
| Ekran Çözünürlüğü | LTPO OLED |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Akıllı Saat |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla