Dreame Bot L10S Pro Ultra Heat Robot Süpürge+Mop
25.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 75 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | Otomatik |
| Sesli Asistan | 97 mm |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Basınçlı Mop |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla