Dreame X40 Ultra Robot Süpürge+Mop
32.998,99 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 75 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 103.8 mm |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Bölge Bloklama | 22 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı |
| Çalışma Süresi | 260 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla