Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık
8.799,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Aile | Huawei FreeBuds |
| Seri | Huawei FreeBuds Pro |
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Alt Seri | Huawei FreeBuds Pro 5 |
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bluetooth | 6.0 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ekolayzır Modu |
| Çevresel Ses | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Şarj Süresi | 40 dk |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Bluetooth Profili | HFP |
| Mikrofon Sayısı | Tam Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Suya Dayanıklılık | IPX7 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Şarj Süresi (Kutu) | Kapalı |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Sesli Asistan Desteği | Google Asistan |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Diğer Sürücü Çapı | 3 adet |
| Kullanım Süresi (Genel) | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | 48 kHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla