Huawei MateBook 14 2024 Ultrabook (53014NBF)
37.799,10 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| HDMI | Var |
| Genişlik | Gri |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ekran Boyutu | 14.2 İnç |
| Ürün Ailesi | Huawei MateBook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | MateBook 14 2024 |
| Bellek Frekansı | 512 GB |
| Pil Özellikleri | Intel Arc Graphics |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 5 125H |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 5 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 70.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 3:2 |
| Ekran Parlaklığı | 450 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Düşük Mavi Işık | %100 sRGB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 16 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 18 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2023 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla