Infinix Note 12 G96 (256 GB)
Teknik Özellikler
| 2G | Android |
| NFC | GPS |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 4 LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| Alt Seri | Infinix Note 12 |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| CPU Frekansı | 2.05 GHz |
| Hızlı Şarj | 33 W |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 50 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kutu İçeriği | Mikrofonlu Kulaklık |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Infinix Note |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v9) | 8 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.05 GHz ARM Cortex-A76 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G96 (MT6781V/CD) |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Ekran / Gövde Oranı | 5000 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2.8 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | XOS |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| SAR Değeri 10g (Baş) | DTS Ses |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | AI Lens |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Ön Kamera Özellikleri | Ön Kamera için LED Flaş |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| Lansman Arayüz Versiyonu | XOS 10.6 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | Siyah |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.