Lenovo 4XD1B65028 Kablosuz Kulaklık
879,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Empedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Kablosuz |
| Bluetooth | 5.0 |
| Uyumluluk | Android |
| Hassasiyet | 110 dB |
| Özellikler | Boyun Bandı |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 13 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Batarya (Kulaklık) | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Çağrı Kontrol |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Kullanım Süresi (Genel) | USB |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla