Lenovo Cleaner E1 Robot Süpürge+Mop
Teknik Özellikler
| Güç | 40 W |
| Haritalama | 76 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Şarj Süresi | 5.5 saat |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Bölge Bloklama | 15 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
| Temizlenebilir Alan | 120 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.