Lenovo E310 Tam Kablosuz Kulaklık (GXD1Q65146)
585,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Empedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tam Kablosuz |
| Bluetooth | 5.3 |
| Uyumluluk | Android |
| Hızlı Şarj | Yarı Açık |
| Çevresel Ses | Gürültü Engelleme Yok |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 13 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Toza Dayanıklılık | Çağrı Kontrol |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Kullanım Süresi (Genel) | Şarj Kutusu |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | 114 dB |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla