Lenovo Idea Tab Pro TB373FU Tablet (256 GB) (ZAE40060TR)
16.739,07 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Android |
| Ön Kamera | 8.0 MP |
| Ekran Boyutu | 12.7 İnç |
| CPU Frekansı | 3.35 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Ürün Kodları | 10200 mAh |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Ekran Teknolojisi | LTPS (LCD) |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G615 MC6 |
| Dahili Depolama Tipi | 1 TB |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| CPU Üretim Teknolojisi | 13.0 MP |
| Ekran Çözünürlüğü | 2944 x 1840 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Dimensity 8300 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla