Lenovo Idea Tab TB336FU + Kalem + Kılıf Tablet (ZAFR0025TR)
9.784,80 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.2 |
| Cihaz Tipi | IdeaTab |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| GPU Frekansı | 8.0 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Ürün Kodları | 7040 mAh |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G57 MC2 |
| Dahili Depolama Tipi | 2 TB |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Dimensity 6300 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla