Lenovo K4 Note
Teknik Özellikler
| 2G | 150 Mbps |
| Boy | Siyah |
| NFC | 4.0 |
| SIM | Mikro-SIM (3FF) |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | Stereo |
| RAM Tipi | LPDDR3 |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 5.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 1.3 GHz |
| GPU Frekansı | 28 nm |
| Hızlı Şarj | 13 MP |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v5) | 2 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Arka Kapakta |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi Hotspot |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 8x 1.3 GHz ARM Cortex-A53 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT6753 |
| Çift Hat Özelliği | Dual Standby |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.4) |
| Ekran / Gövde Oranı | 3300 mAh |
| Konuşma Süresi (3G) | Micro-USB |
| Bluetooth Özellikleri | LE |
| Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Hafıza Kartı Desteği | 128 GB |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama |
| Bildirim Işığı (LED) | Aydınlatmasız Kapasitif Tuşlar |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-T720 MP3 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Polikarbonat |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 16:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.1.1 (Lollipop) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 720p (HD) |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.