Lenovo K6 Note (K53a48)
Teknik Özellikler
| 2G | 800 (band 20) MHz |
| NFC | 4.2 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | Mono |
| Alt Seri | Lenovo K6 |
| RAM Tipi | LPDDR3 |
| 4G İndirme | 150 Mbps |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 5.5 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 1.4 GHz |
| GPU Frekansı | 28 nm |
| Hızlı Şarj | 16 MP |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Lenovo K |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v6) | 3 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Arka Kapakta |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi Hotspot |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 1.4 GHz ARM Cortex-A53 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 430 MSM8937 |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.4) |
| Ekran / Gövde Oranı | 4000 mAh |
| Konuşma Süresi (2G) | Micro-USB |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.1 GHz ARM Cortex-A53 |
| Hafıza Kartı Desteği | 256 GB |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama |
| Bildirim Işığı (LED) | Dolby Atmos |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 505 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Polikarbonat |
| Video Kayıt Özellikleri | Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 7.0 (Nougat) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 16:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0.1 (Marshmallow) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | Siyah |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.