Lenovo Legion 5 Pro 82RF00N1TX Laptop
46.067,81 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| HDMI | Yok |
| USB 3.x | Power Delivery 135W (x1) |
| Genişlik | Gri |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3060 140W |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Optik Okuyucu | NVIDIA |
| Ürün Ailesi | Lenovo Legion |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Serisi | Legion 5 Pro 16IAH7H |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-12700H |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2242 SSD (512GB) |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 80.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | 4 Bölgeli RGB Aydınlatma |
| GPU Bellek Arayüzü | 192 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 8 nm |
| GPU Çıkış Yılı | 6 GB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %100 sRGB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 16 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 24 MB |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla