Lenovo Legion Pro 7 83DE002KTREP5 Laptop
370.498,09 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery (x1) |
| Genişlik | Siyah |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4090 175W |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Legion Pro 7 |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Serisi | Legion Pro 7 16IRX9H |
| Bellek Frekansı | 2 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-14900HX |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2280 SSD (1TB) |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| HDMI Özellikleri | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 99.9 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| GPU Bellek Miktarı | 16 GB |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Bağımsız RGB Aydınlatmalı Tuşlar |
| Pil Hücre Sayısı | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| GPU Bellek Arayüzü | 256 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 4 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DirectX 12 Ultimate |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %100 sRGB |
| İşlemci Teknolojileri | 64 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 36 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2023 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.40 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla