Lenovo T1 Pro Robot Süpürge+Mop
Teknik Özellikler
| Haritalama | 98 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 25 Adet |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Gürültü Seviyesi | Kenar Temizliği |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.