Lenovo Tab M11 TB330XU Tablet (4G) (ZADB0231TR)
15.152,64 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| 4G | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.1 |
| Cihaz Tipi | Lenovo Tab M11 |
| Ön Kamera | 8.0 MP |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| GPU Frekansı | 8.0 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Ürün Kodları | 7040 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Parmak İzi Tutmaz Kaplama |
| Piksel Yoğunluğu | 206 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G52 MC2 |
| Dahili Depolama Tipi | 1 TB |
| Ekran Yenileme Hızı | 4 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Helio G88 (MT6769H) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla