Lenovo ThinkBook 16p G5 21N50024TR FR15 Laptop
LaptopEkran Boyutu
16.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery 3.0 |
| Genişlik | Koyu Gri |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkBook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Thinkbook 16P G5 |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | MIL-STD-810H |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-14900HX |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 80.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 430 Nit |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 4 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DirectX 12 Ultimate |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %100 DCI-P3 |
| İşlemci Teknolojileri | 40 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2000 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 36 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2024 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.80 GHz |