Lenovo ThinkPad P14s G5 21MFS2MQ00 Laptop
LaptopEkran Boyutu
14.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery 3.0 |
| Genişlik | Siyah |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Thinkpad P14s |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Thinkpad P14s G5 |
| Sanal Çekirdek | 16 MB |
| Bellek Frekansı | 512 GB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 PRO 8840HS |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 Pro |
| Depolama Desteği | 1 x up to 2TB M.2 2280 SSD |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 57.0 Wh |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 780M |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %45 NTSC |
| İşlemci Temel Frekans | 3.3 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 16 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.1 GHz |