0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| USB 3.x | HDMI 2.1 |
| Genişlik | Siyah |
| GPU Modeli | NVIDIA RTX 3000 Ada Generation |
| GPU Serisi | NVIDIA RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Pil Gücü | 90.0 Wh |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Thinkpad P16v |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | ThinkPad P16v G2 |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 9 185H |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 9 |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc Graphics |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 5 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DisplayPort 1.4a |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %45 NTSC |
| İşlemci Teknolojileri | 32 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.8 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Darbelere Dayanıklılık | MIL-STD-810H |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 24 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2023 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.1 GHz |