Lenovo Thinkplus GM2 Pro Tam Kablosuz Kulaklık
1.013,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Empedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tam Kablosuz |
| Bluetooth | 5.3 |
| Uyumluluk | Android |
| Hassasiyet | 90 dB |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu |
| Özellikler | Tek ve Çift Kullanabilme |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 10 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Batarya (Kulaklık) | LED |
| Toza Dayanıklılık | Çağrı Kontrol |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla