Lenovo V15 G4 82YY0012TRCB (24GBRAM/512SSD/W11P) Laptop
LaptopEkran Boyutu
15.6 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 1.4b |
| Genişlik | Siyah |
| Panel Tipi | TN (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo V15 |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Serisi | V15 G4 ABP |
| Sanal Çekirdek | 16 MB |
| Bellek Frekansı | 512 GB |
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
| Pil Özellikleri | MIL-STD-810H |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 7730U |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2242 SSD (512GB) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Diğer Özellikler | 38.0 Wh |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Kamera Özellikleri | Yok |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 24 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |