Lenovo Vibe X2
Teknik Özellikler
| 2G | 800 (band 20) MHz |
| NFC | 4.1 |
| SIM | Mikro-SIM (3FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | JBL Hoparlör |
| RAM Tipi | LPDDR3 |
| 4G İndirme | 150 Mbps |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 5.0 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| GPU Frekansı | 28 nm |
| Hızlı Şarj | 13 MP |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| RAM Kanalları | 32 GB |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2014 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v5) | 2 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Gürültü Önleyici 2 Mikrofon |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi Hotspot |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A17 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT6595M |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.4) |
| Ekran / Gövde Oranı | 2300 mAh |
| Konuşma Süresi (2G) | Micro-USB |
| Bluetooth Özellikleri | LE |
| Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.69 GHz ARM Cortex-A7 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Sabit Odaklama |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | PowerVR 6200 |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 5.0 (Lollipop) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 16:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4 (KitKat) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | HDR |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.