Lenovo Yoga 7 14AKP10 83JR00ADTR 2'si 1 Arada
LaptopEkran Boyutu
14.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery 3.1 (x2) |
| Genişlik | Beyaz |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Yoga 7 |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Yoga 7 14AKP10 |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | MIL-STD 810H |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 7 350 |
| İşlemci Serisi | Ryzen AI 7 |
| Depolama Desteği | up to 1TB M.2 2242 SSD |
| HDMI Özellikleri | Yok |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 36.70 Wh |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 860M |
| Düşük Mavi Işık | %100 DCI-P3 |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 32 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 16 MB |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2025 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |