Lenovo Yoga Book 9 14IAH10 83KJ003DTR 2'si 1 Arada
LaptopEkran Boyutu
14.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | Yok |
| Genişlik | Yeşil |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Yoga Book 9 |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Yoga Book 9 14IAH10 |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Magnezyum Alaşım |
| Pil Özellikleri | MIL-STD 810H |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 255H |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2242 SSD (1TB) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 88.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc 140T |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %100 DCI-P3 |
| İşlemci Teknolojileri | 32 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 24 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery 3.0 |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2025 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.10 GHz |