0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Genişlik | Gri |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.5 İnç |
| Ürün Ailesi | Lenovo Yoga Pro 7 |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Yoga Pro 7 14ASP10 |
| Sanal Çekirdek | 24 MB |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Pil Özellikleri | MIL-STD-810H |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 9 365 |
| İşlemci Serisi | Ryzen AI 9 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 2242 SSD (1TB) |
| HDMI Özellikleri | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 84 Wh |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Ekran Parlaklığı | 500 Nit |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon 880M |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | %100 DCI-P3 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2944 x 1840 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 32 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery (100W) |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |