LG 27U421A-B Monitör
Teknik Özellikler
| Seri | LG U4 |
| Dual Mode | 16:9 |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı | 100 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Ekran Boyutu (cm) | 68.6 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| Piksel Aralığı | 3000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 82 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 27 İnç |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| Mini DisplayPort (mDP) | İnce Çerçeve |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Black Stabilizer |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | HDR (High Dynamic Range) |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2025 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | E |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | USB-C PowerDelivery (PD) |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | D |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.