Logitech H555 Kablolu Kulaklık (981-000262)
19.999,99 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Uyumluluk | Windows |
| Aydınlatma | Ses Kontrol |
| Çevresel Ses | Gürültü Engelleme Yok |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Konnektör Tipi | USB Type-A |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar |
| Kullanım Amacı | Çağrı Merkezi/Ofis |
| Sürücü Çapı | 31 mm |
| Mikrofon Sayısı | Kablolu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Mikrofon Özelliği | Dönebilen Mikrofon |
| Sesli Asistan Desteği | Boyun Bandı |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | 20 kHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla