0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Mavi |
| Ürün Tipi | Motorlu Testere |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Silindir Hacmi | 50 cc |
| Dişli Sayısı | 5.6 kg |
| Güç Kaynağı | Benzin |
| Yağ Kapasitesi | 45 cm |
| Diğer Özellikler | 3.9 hp |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 470 ml |