0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Mavi |
| Zincir Tipi | 3/8 inç |
| Ürün Tipi | Motorlu Testere |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Silindir Hacmi | 78.5 cc |
| Dişli Sayısı | 6.8 kg |
| Güç Kaynağı | Benzin |
| Yağ Kapasitesi | 60 cm |
| Diğer Özellikler | 5.8 hp |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 750 ml |