0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Platform | Masaüstü |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Modül Türü | 1.2 V |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Bellek Sayısı | 1x16 GB |
| Işıklandırma | Yeşil |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Hızı (OC) | 3200 MT/s |
| Bellek Teknolojisi | DDR4 |
| CL (Tepkime Süresi) | 22 |