Microsoft Surface Pro 10 Tablet (Intel Core Ultra 7 165U / 5G) (EP2-26377)
TabletDahili Depolama
1024 GB
Ekran Boyutu
13.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 5G | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Surface Pro 10 |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Arka Kamera | 10 MP |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| CPU Frekansı | 4.9 GHz |
| CPU Çekirdeği | 12 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 1024 GB |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| İşletim Sistemi | Windows |
| Diğer Özellikler | (SIM Kart) Desteği |
| Ekran Özellikleri | PixelSense |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Intel Graphics |
| Dahili Depolama Tipi | Intel Core Ultra 7 165U |
| Ekran Yenileme Hızı | 32 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Pro |