Microsoft Surface Pro Copilot+ PC Tablet (16 GB / 512 GB / 5G) (ZEN-00001)
132.965,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Surface Pro Copilot+ PC |
| Ön Kamera | MU-MIMO |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| CPU Frekansı | 3.40 GHz |
| GPU Frekansı | 10 MP |
| CPU Çekirdeği | 12 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşletim Sistemi | Windows |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos İkili Hoparlör |
| Ekran Özellikleri | PixelSense |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Dahili Depolama Tipi | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Diğer Bağlantılar | Platin |
| Ekran Yenileme Hızı | 16 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Yüz Tanımlama |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno X1 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Home |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla