Microsoft Surface Pro Copilot+ PC Tablet (EP2-20070)
TabletDahili Depolama
1024 GB
Ekran Boyutu
13.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Surface Pro Copilot+ PC |
| Ön Kamera | MU-MIMO |
| Ekran Boyutu | 13.0 İnç |
| CPU Frekansı | 5.0 GHz |
| GPU Frekansı | 10 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 1024 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| İşletim Sistemi | Windows |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos İkili Hoparlör |
| Ekran Özellikleri | PixelSense |
| Piksel Yoğunluğu | 267 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Intel Arc Graphics 140V |
| Dahili Depolama Tipi | Intel Core Ultra 7 268V |
| Diğer Bağlantılar | Platin |
| Ekran Yenileme Hızı | 32 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Yüz Tanımlama |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1920 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Pro |