Microsoft Surface Pro Copilot+ PC Tablet (EP2-33674)
TabletDahili Depolama
512 GB
Ekran Boyutu
12.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Surface Pro Copilot+ PC |
| Ön Kamera | 1080p HD Video Kaydı |
| Arka Kamera | 10 MP |
| Ekran Boyutu | 12.0 İnç |
| CPU Frekansı | 3.40 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Windows |
| Diğer Özellikler | Dolby Atmos İkili Hoparlör |
| Ekran Özellikleri | PixelSense |
| Diğer Bağlantılar | Mor |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Ekran Yenileme Hızı | 16 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Yüz Tanımlama |
| Ekran Çözünürlüğü | 2196 x 1464 Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Qualcomm Adreno |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Windows 11 Home |