0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Ürün Tipi | 1000 W |
| Fonksiyonlar | Karıştırma İşlevi |
| Ürün Tanımı | Blender |
| Ürün Yapısı | Smoothie Blender |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Bıçak Özelliği | Paslanmaz Çelik |
| Diğer Özellikler | 500 ml Kapaklı İçecek Haznesi |
| Doğrayıcı Hazne Kapasitesi | 700 ml |