MSI Crosshair A17 HX D8WGKG-044XTR015 Laptop
LaptopEkran Boyutu
17.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery 3.0 |
| Genişlik | Koyu Gri |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5070 115W |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 17.0 İnç |
| Optik Okuyucu | NVIDIA |
| Ürün Ailesi | MSI Crosshair A17 HX D8W |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Serisi | Crosshair A17 HX D8Wxxx |
| Sanal Çekirdek | 64 MB |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| Dokunmatik Ekran | %100 DCI-P3 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 8840HX |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 7 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 4.0 |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Diğer Özellikler | 90.0 Wh |
| İşlemci Markası | AMD |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| Klavye Özellikleri | 24 Bölgeli RGB Aydınlatma |
| Pil Hücre Sayısı | AMD Radeon 610M |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 4 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DirectX 12 Ultimate |
| Transistör Mesafesi | 5 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| İşlemci Temel Frekans | 2.9 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 48 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.1 GHz |