MSI Cyborg 15 B2RWFKG-208XTR FR53 Laptop
LaptopEkran Boyutu
15.6 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| USB 3.x | Power Delivery 3.0 |
| Genişlik | Siyah |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 5060 55W |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ürün Ailesi | MSI Cyborg 15 |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Serisi | Cyborg 15 B2RW |
| Bellek Frekansı | 4 TB |
| İşlemci Modeli | Intel Core 7 240H |
| İşlemci Serisi | Intel Core 7 |
| GPU Bellek Türü | GDDR7 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 55.2 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
| Klavye Özellikleri | 4 Bölgeli RGB Aydınlatma |
| Pil Hücre Sayısı | Intel Graphics |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 3 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DirectX 12 Ultimate |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 48 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 24 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2024 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.20 GHz |