MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X White OC 12G Ekran Kartı
Teknik Özellikler
| OpenCL | Nvidia Ansel |
| OpenGL | 4.6 |
| VR Desteği | 12 Ultimate |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Bellek Türü | GDDR6X |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Ürün Ailesi | MSI Ventus |
| Işın İzleme | 4.0 |
| PassMark Puanı | 12 GB |
| Çoklu Monitör | 1.4 |
| HDMI Çıkışı | 2.3 |
| Çift Yönlü Fan | Beyaz |
| Grafik İşlemcisi | GeForce RTX 4070 Super |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| Grafik Kartı Gücü | 16 pin |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| Efektif Bellek Hızı | 192 bit |
| Donanım Teknolojileri | 0dB |
| Bellek Bant Genişliği | 5 nm |
| Display Port Çıkışı | 2.1 |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.