0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Seri | MSI MAG |
| Dual Mode | 16:9 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Yenileme Hızı | 180 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 59.9 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| HDMI Giriş Adedi | 1.2a |
| HDMI Özellikleri | HDMI-CEC |
| Piksel Aralığı | 3000:1 |
| Piksel Yoğunluğu | 93 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 23.6 İnç |
| DisplayPort Giriş Adedi | İnce Çerçeve |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | HDR Ready |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 300 cd/m² |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | Adaptive-Sync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2025 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.0b |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |