0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Seri | MSI MAG |
| Dual Mode | 1920x1080 Piksel |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 0.5 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Yenileme Hızı | 160 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4a |
| HDMI Özellikleri | HDMI-CEC |
| Parlaklık (Maks) | 450 cd/m² |
| Piksel Aralığı | 1000:1 |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 31.5 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | İnce Çerçeve |
| DisplayPort Giriş Adedi | 2.0 |
| DisplayPort Özellikleri | High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 400 cd/m² |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | AMD FreeSync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2025 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Yenileme Hızı (Dual Mode) | 320 Hz |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 16:9 |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |