MSI Modern 14 C12MO-1039XTRAT3 Ultrabook
Teknik Özellikler
| HDMI | Var |
| Genişlik | Siyah |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ürün Ailesi | MSI Modern 14 |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Modern 14 C12 |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1255U |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 39.3 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 3.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 16 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.50 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Darbelere Dayanıklılık | MIL-STD-810G |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 12 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.