0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | Var |
| Genişlik | Koyu Gri |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ürün Ailesi | MSI Modern 15 |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Modern 15 F13M |
| Bellek Frekansı | 1 TB |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCI 4.0 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 46.8 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Pil Hücre Sayısı | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 16 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 12 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery 3.0 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |