0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Seri | MSI MPG |
| Dual Mode | 16:9 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 0.03 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Yenileme Hızı | 500 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 67.3 cm |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| HDMI Giriş Adedi | 2.1a |
| HDMI Özellikleri | HDMI-CEC |
| Parlaklık (Maks) | 1000 cd/m² |
| Piksel Aralığı | 1.500.000:1 |
| Piksel Yoğunluğu | 111 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 26.5 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | İnce Çerçeve |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| Mini DisplayPort (mDP) | USB 3.2 Gen 1 |
| DisplayPort Giriş Adedi | USB-C PowerDelivery (PD) |
| DisplayPort Özellikleri | Ultra-High Bit Rate (UHBR 20) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560x1440 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Display Stream Compression (DSC) |
| Güç Tüketimi (Bekleme) | 2025 |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 250 cd/m² |
| Çözünürlük Standardı | WQHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | Adaptive-Sync |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |