0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Seri | MSI MPG |
| Dual Mode | 21:9 |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 0.5 ms |
| Renk Derinliği | 10 (8 bit+FRC) bit |
| Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 86.4 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4a |
| HDMI Özellikleri | HDMI-CEC |
| Parlaklık (Maks) | 400 cd/m² |
| Piksel Aralığı | 4000:1 |
| Piksel Yoğunluğu | 110 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 34 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | İnce Çerçeve |
| USB-C (Type-C) Adedi | 1 |
| Mini DisplayPort (mDP) | 2.0 |
| DisplayPort Giriş Adedi | USB-C PowerDelivery (PD) |
| DisplayPort Özellikleri | High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3440x1440 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma |
| Kontrast Oranı (Dinamik) | 400 cd/m² |
| Çözünürlük Standardı | UWQHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | Adaptive-Sync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2026 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |